Головна » Файли » НУШ » 1 клас |
12.04.2018, 10:15 | |
Тема: «Тварини» Мета: створити позитивний емоційний фон, навчати спілкуватися, отримувати задоволення від навчання, формувати вміння знаходити спільну мову, виховувати взаємоповагу; уточнити уявлення про тваринний світ та його різноманітність; виховувати любов до тварин. Хід заняття: 1.Привітання Учитель. Треба разом привітатись. Діти. Добрий день! Учитель. Дружно, голосно сказати… Діти. Добрий день! Учитель. Вліво, вправо поверніться, Своїм друзям посміхніться. Діти. Добрий день! Учитель. Дружно всі, не відставайте один одного вітайте. Діти. Добрий день! Вітання один з одним. -Діти по колу передають іграшкового їжачка та вітаються. -Доброго ранку, Сашко. Мені дуже приємно тебе бачити. -Доброго ранку, Данилко. Я рада, що ти з нами. -Доброго ранку, Іринко. Ти сьогодні чудово виглядаєш. 2. Ігри на згуртування Гра «Якби я був …» Вчитель пропонує учасникам закінчити речення: -Якби я був твариною, то я був би... Гра «Хто це?» Учні по черзі беруть малюнки (ведмідь, зайчик, собака, свиня, кіт, вовк, лев, мишка і т. д.), але так, щоб останні діти не бачили, що там намальовано. Той, хто витягнув малюнок, імітує голос і рухи зображеної на ньому тварини, а решта відгадує, хто це. Гра «Буває – не буває». Якщо буває – плескаємо в долоньки і кажемо «Так», а, якщо не буває – хитаємо голівкою і кажемо «Ні». - Вовк по лісі ходить. (Так). - Сонце світить уночі. (Ні). - Ведмідь в барлозі взимку спить. (Так). - Білочка гризе горішки. (Так). - Квіти на снігу ростуть. (Ні). - Білка їсть смачну ковбаску. (Ні). - Півень у норі живе. (Ні). - Вовк на гілку прилетів. (Ні). - Хлопчик поїхав на лижах збирати ягоди. (Ні). - Наші діти молодці? (Так). 3. Щоденні новини Вчитель: -Діти, наш їжачок просить, щоб ви відгадали загадку: Все у зелені довкола: Пасовища, ліс і поле. Мчать струмочки до ріки, Ліплять гнізда ластівки, І в сороки новина, — Облетіла всіх вона, Сповіщаючи: — … (Весна) Вчитель: - Отже, яка зараз пора року? - А скільки місяців має весна? - Назвіть їх. - Зараз який місяць? (Число) - А який сьогодні день тижня? - Давайте пригадаємо інші дні тижня. - Яка сьогодні погода? - Отже, зараз весна, сьогодні _______________, ____ квітня, погода _________________. - А ще сьогодні, 4 квітня, відзначають Міжнародний день Інтернету . -У кого з вас є комп’ютер? -А хто з вас вміє користуватися ним? -Чи знаєте ви, що таке Інтернет? - Так, правильно. Інтернет- це величезна всесвітня павутина, яка об’єднує комп’ютери по всьому світу, створюючи уявну павутину (як у павучка -А ще Інтернет - це джерело інформації та розваг, освітній ресурс, засіб спілкування та передачі данних та величезний простір для творчості. 4. Обмін інформацією Відгадування загадок
І вдень, і вночі Маленьке, сіреньке, Не говорить і не співає, А хто до хазяїна йде, Вона дає знати. (Собака) -Які ви молодці, всі загадки відгадали. А скажіть мені, діти, як одним словом сказати про кого були загадки? Правильно про тварин. -Яких тварин ми можемо зустріти в лісі? -А які тварини живуть поруч із людиною? -Молодці! 5.Оглошення теми дня - Яка тема сьогоднішнього дня? (Діти самостійно читають: «Тварини») 6.Теми для «щоденника вражень» - Моя улюблена домашня тварина. - Як треба піклуватися про тварин. - Чому тварини-наші друзі. | |
Категорія: 1 клас | | |
Переглядів: 2178 | Завантажень: 12 |
Всього коментарів: 0 | |